FOUND.GR

Παρασκευή 18 Φεβρουαρίου 2011

ΠΑΙΞΤΕ ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΜΠΟΝΟΥΣ 100%

ΑΝΟΙΞΤΕ ΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ BANNER MAΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ!!
Το μεγάλο ντέρμπυ του πρωταθλήματος έφτασε και είναι η καλύτερη ευκαιρία για όσους δεν έχουν λογαριασμό στη Unibet να ανοίξουν ένα, αφού για το μεγάλο ματς Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, το Σάββατο 19/2 στις 19:30, όσοι κάνουν την 1η τους κατάθεση θα πάρουν μπόνους 100% μέχρι €100!

Αυτό όμως δεν είναι το μόνο πλεονέκτημα που θα έχεις στο συγκεκριμένο αγώνα καθώς η Σουηδική εταιρία θα έχει περισσότερα ειδικά στοιχήματα από ποτέ στο live betting και πάντα με την συναρπαστική υπηρεσία ca$h-in, που μόνο η Unibet προσφέρει.

Πόνταρε λοιπόν στο live betting ποια ομάδα θα κερδίσει περισσότερα κόρνερ στο 1ο ημίχρονο, ποια θα κερδίσει το 2ο ημίχρονο, πόσα γκολ θα βάλει κάθε ομάδα σε κάθε ημίχρονο, και δεκάδες ακόμη στοιχήματα και όλα αυτά με το μοναδικό ca$h-in που σου επιτρέπει να εξαργυρώσεις τα στοιχήματα σου κατά την διάρκεια του αγώνα πριν ο διαιτητής να σφυρίξει τη λήξη αποκτώντας τον απόλυτο έλεγχο του παιχνιδιού.

Άνοιξε λογαριασμό και παίξε στο μεγάλο ντέρμπι το Σάββατο στις 19:30 με μπόνους 100% μέχρι €100!